Sheffield Utd - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Sheffield Utd - Chelsea (analýza + tip na zápas)

V Premier League se odehraje zajímavý zápas ve kterém se Chelsea představí na trávníku nováčka Sheffieldu. Domácímu celku patří slušné 7. místo se ziskem 51 bodů. Chelsea dosud získala 60 bodů a patří jí 4. místo. Oba celky hrají o účast v Evropské lize, respektive Lize mistrů.

Domácí tým je zatím milým překvapením sezóny, protože se jedná o nováčka ligy. Nejednou ukázal svou bojovnost a potrápil favorizované celky. Aktuální 7. místo mu zatím zajišťuje alespoň předkolo EL. Ztracená není ani účast v LM, protože na Leicester ztrácejí 8 bodů, což není nedostižný náskok. Z předešlých 5-ti duelů dokázali domácí dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát a jednou remizovali. Chelsea je zatím třetí, ale na krk jim dýchá United, který je na 4. místě a ztrácí 5 bodů. Má však zápas k dobru, ale musí ho vyhrát. Ztráta na Chelsea by v tom případě byla už jen 2 body. Hosté z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhráli a jednou prohráli. Zmíněná prohra ve West Hamu 2:3 byla překvapením, jelikož Ham bojuje o záchranu. Myslím si, že hosté to v tomto duely nemusí mít vůbec snadné.

Oba celky se setkali loni před rokem a zápas skončil remízou 2:2. Další vzájemné zápasy jsou velmi starého data, z let dávno minulých, ale třikrát tehdy vyhrála Chelsea a jednou domácí. Jak jsem psal výše, Sheffield je doma velmi nepříjemný soupeř. Kurz na výhru hostů se mi zdá dost nízký, proto zkusím tip v lepším kurzu, že oba celky vstřelí gól.

Tip na zápas

Zápas: Sheffield Utd - Chelsea
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 11.07.2020 18:30
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.98
Bookmaker: Tipsport