Sheffield Utd - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Sheffield Utd - Chelsea (analýza + tip na zápas)

V Premier League se odehraje zajímavý zápas ve kterém se Chelsea představí na trávníku nováčka Sheffieldu. Domácímu celku patří slušné 7. místo se ziskem 51 bodů. Chelsea dosud získala 60 bodů a patří jí 4. místo. Oba celky hrají o účast v Evropské lize, respektive Lize mistrů.

Domácí tým je zatím milým překvapením sezóny, protože se jedná o nováčka ligy. Nejednou ukázal svou bojovnost a potrápil favorizované celky. Aktuální 7. místo mu zatím zajišťuje alespoň předkolo EL. Ztracená není ani účast v LM, protože na Leicester ztrácejí 8 bodů, což není nedostižný náskok. Z předešlých 5-ti duelů dokázali domácí dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát a jednou remizovali. Chelsea je zatím třetí, ale na krk jim dýchá United, který je na 4. místě a ztrácí 5 bodů. Má však zápas k dobru, ale musí ho vyhrát. Ztráta na Chelsea by v tom případě byla už jen 2 body. Hosté z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhráli a jednou prohráli. Zmíněná prohra ve West Hamu 2:3 byla překvapením, jelikož Ham bojuje o záchranu. Myslím si, že hosté to v tomto duely nemusí mít vůbec snadné.

Oba celky se setkali loni před rokem a zápas skončil remízou 2:2. Další vzájemné zápasy jsou velmi starého data, z let dávno minulých, ale třikrát tehdy vyhrála Chelsea a jednou domácí. Jak jsem psal výše, Sheffield je doma velmi nepříjemný soupeř. Kurz na výhru hostů se mi zdá dost nízký, proto zkusím tip v lepším kurzu, že oba celky vstřelí gól.

Tip na zápas

Zápas: Sheffield Utd - Chelsea
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 11.07.2020 18:30
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.98
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku