Shanghai SIPG - Hebei (analýza + tip na zápas)

Shanghai SIPG - Hebei (analýza + tip na zápas)

Jelikož se po dlouhé přestávce začíná také nejvyšší soutěž v Číně, podíváme se na další zápas. Favorizován Shanghai SIPG přivítá doma Hebei. Oba celky mají na kontě zatím jen úvodní kolo, takže je čeká druhý zápas. Shanghaj vyhrál předešlý zápas 3:1 venku, přičemž Hebei remizoval doma 2:2 s nováčkem ligy.

Shanghai a Evergrande jsou pro mě už několik sezón dva nejlepší celky domácí ligy. V podstatě na úvodu každé nové sezóny se jaksi předpokládá, že právě tyto 2 celky si to rozdají v boji o titul. Největší hvězda domácího týmu je už pár sezón Hulk, který svého času překvapil Evropu tímto přestupem. Hebei je celek, který nehraje špatně a patří k tomu lepšímu co domácí liga nabízí. Nemůže se však kvalitou rovnat zmíněným dvěma favoritem a také ani svému nejbližšímu soupeři. Zápas se bude sice hrát na neutrální půdě, ale i tak si myslím, že domácí celek bude úspěšný a získá další 3 body v tabulce.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou celků je lepší ve prospěch domácího týmu, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. Hebei už nějaký ten čas na zdolání tohoto soupeře čeká. Myslím, že ještě si bude muset počkat, protože věřím domácímu týmu, že dokáže vyhrát. Zkusím hrát výhru Shanghai SIPG v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Shanghai SIPG - Hebei
Soutěž:
Superliga
Čas zápasu: 02.08.2020 12:00
Tip: Shanghai SIPG HCP (-1.5)
Kurz:
1.63
Bookmaker: Tipsport