Sevilla - Betis (analýza + tip na zápas)

Sevilla - Betis (analýza + tip na zápas)

Fotbalový šlágr se odehraje ve španělské LaLige ve městě Sevilla. V atraktivním derby přivítá Sevilla na domácím trávníku odvěkého městského rivala Betis. Domácímu celku se daří o kus lepší, když mu patří 3. místo se ziskem 47 bodů. Betisu patří jen 12. místo se ziskem 33 bodů. Hosté v této sezóně hrají pod své možnosti.

Domácí Sevilla se v tomto ročníku nevyhnula mnohým zbytečným zaváháním, které ji postihly hlavně doma. I přesto si drží pěkné 3. místo zajišťující účast v Lize mistrů. Musí však být ostražitá, protože tabulka je velmi vyrovnaná a soupeři jí dýchají na krk. Na druhý Real ztrácí Sevilla již 9 bodů, ale jen o jediný bod méně než Sevilla mají Real Sociedad a Getafe. V těsném závěsu jsou také 45 bodové Atletico a 42 bodová Valencia. Toto všechno jsou největší konkurenti. Sevilla v předešlých 5-ti zápasech dvakrát vyhrála, dvakrát remizovala a jednou prohrála. Betisu se v této sezóně věru nedaří podle představ. Nevýrazné 12. místo rozhodně není podle očekávání vedení klubu, ani samotných hráčů. V předešlých 5-ti zápasech vyhrál Betis jen jednou. Dvakrát remizoval a dvakrát prohrál.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je vyrovnaná. Každý tým si připsal po 2 výhry a jednou se body dělily. Skoro vždy se jednalo o poměrně těsné výsledky s náskokem jediného gólu. Předešlé 2 ligové duely v roce 2019 dokázala vyhrát Sevilla. Zkusím věřit domácímu celku i do třetice, že potvrdí lepší formu, jakož i ambice. Hrám jedničku.

Tip na zápas

Zápas: Sevilla - Betis
Súťaž:
LaLiga
Čas zápasu: 11.06.2020 22:00
Tip:
1
Kurz: 1.91
Bookmaker:iFortuna