Sevilla - Betis (analýza + tip na zápas)

Sevilla - Betis (analýza + tip na zápas)

V LaLize se odehraje další tradiční derby dvou klubů z jednoho města a mohlo by nabídnout zajímavý souboj. Sevilla přivítá na domácím trávníku svého rivala Betis.

Domácí tým je zatím na 4. místě se ziskem 48 bodů a z předešlých 5-ti zápasů třikrát vyhrál a dvakrát prohrál. Sevilla táhla skvělou vítěznou sérii, ale ta nedávno skončila dvakrát na Barceloně a nečekaně následně prohrála také v Elche. V předešlém zápase Ligy mistrů Sevilla prohrávala v Dortmundu 0:2, ale za výborný 2. poločas si zasloužila remízu 2:2, která jí na postup nestačila, protože potřebovala vstřelit ještě jeden gól. Domácí celek prožívá jakýsi pokles formy. Betis je na 6. místě se ziskem 42 bodů a aktuálně vyhrál 4 utkání v lize v řadě. V předchozím kole se Betisu doma podařil fantastický obrat proti Alaves, když z 0:2 otočil na konečných 3:2 ve 2. poločasu. Hosté se určitě budou v tabulce chtít přiblížit svému rivalovi a přiblížit se snu o Lize mistrů. Důležitý zápas pro oba celky z hlediska dalšího vývoje v tabulce a účinkování v LM, případně EL v příští sezoně.

Ve vzájemné bilanci z předešlých 5-ti duelů má navrch domácí Sevilla, která třikrát vyhrála, jednou se body dělily a jednou vyhrál Betis. V předchozím vzájemném souboji na trávníku Betisu se zrodila remíza 1:1. Betis hraje opravdu dobře, zatímco domácí se trošku trápí. V stále hodnotném kurzu zkusím tip, že hosté nepřehrají a tipuji X2.

Tip na zápas

Zápas: Sevilla - Betis
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 14.03.2021 21:00
Tip:
X2
Kurz: 1.83
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.