Sevilla - Betis (analýza + tip na zápas)

Sevilla - Betis (analýza + tip na zápas)

V LaLize se odehraje další tradiční derby dvou klubů z jednoho města a mohlo by nabídnout zajímavý souboj. Sevilla přivítá na domácím trávníku svého rivala Betis.

Domácí tým je zatím na 4. místě se ziskem 48 bodů a z předešlých 5-ti zápasů třikrát vyhrál a dvakrát prohrál. Sevilla táhla skvělou vítěznou sérii, ale ta nedávno skončila dvakrát na Barceloně a nečekaně následně prohrála také v Elche. V předešlém zápase Ligy mistrů Sevilla prohrávala v Dortmundu 0:2, ale za výborný 2. poločas si zasloužila remízu 2:2, která jí na postup nestačila, protože potřebovala vstřelit ještě jeden gól. Domácí celek prožívá jakýsi pokles formy. Betis je na 6. místě se ziskem 42 bodů a aktuálně vyhrál 4 utkání v lize v řadě. V předchozím kole se Betisu doma podařil fantastický obrat proti Alaves, když z 0:2 otočil na konečných 3:2 ve 2. poločasu. Hosté se určitě budou v tabulce chtít přiblížit svému rivalovi a přiblížit se snu o Lize mistrů. Důležitý zápas pro oba celky z hlediska dalšího vývoje v tabulce a účinkování v LM, případně EL v příští sezoně.

Ve vzájemné bilanci z předešlých 5-ti duelů má navrch domácí Sevilla, která třikrát vyhrála, jednou se body dělily a jednou vyhrál Betis. V předchozím vzájemném souboji na trávníku Betisu se zrodila remíza 1:1. Betis hraje opravdu dobře, zatímco domácí se trošku trápí. V stále hodnotném kurzu zkusím tip, že hosté nepřehrají a tipuji X2.

Tip na zápas

Zápas: Sevilla - Betis
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 14.03.2021 21:00
Tip:
X2
Kurz: 1.83
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy