Severní Irsko – Itálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Severní Irsko – Itálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve skupině C se v posledním kole bude bojovat o přímý postup na Mistrovství světa mezi dvěma zeměmi. Úřadující mistři Evropy se představí na trávníku Severního Irska a jsou jednoznačným favoritem na zisk tří bodů.

Postupový boj se odehraje mezi Itálií a Švýcarskem, přičemž obě země mají na kontě shodně po 15 bodů a ve skupině se také dvakrát rozešli remízou 1:1. O postupu nerozhoduje vzájemný zápas, ale skóre, které má zatím lepší Itálie. Itálie je v čele skupiny se ziskem 15 bodů, s pozitivním skóre 13:2. Itálie se v kvalifikaci nevyhnula překvapením, kde ztratila povinné body a zkomplikovala si tak přímý postup, o který musí bojovat až do konce. Z předešlých 5-ti duelů vyhrála pouze dvakrát a třikrát remizovala. Domácí remíza 1:1 proti Bulharsku byla nečekaná. Severní Irsko je na 3. místě se ziskem 8 bodů a už nemůže obsadit ani 2. místo. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrálo, dvakrát prohrálo a jednou remizovalo. Jasný favorit jsou hosté, kteří musí vyhrát, protože Švýcaři doma přivítají Bulharsko a očekává se, že vyhrají.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je jasně lepší ve prospěch Itálie, která čtyřikrát vyhrála a jednou se body dělily. Hosté jsou opět obrovský favorit a já věřím, že dokráčejí za třemi body. Zkusím tip v lepším kurzu, že Itálie vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 branky.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Severní Irsko – Itálie
Súťaž:
Mistrovství světa – kvalifikace
Čas zápasu: 15.11.2021 20:45
Tip:
Itálie HCP (-1.5)
Kurz: 1.82
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.