Sepsi Sf. Gheorghe – Trnava ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Sepsi Sf. Gheorghe – Trnava ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V dalším odvetném souboji EKV nastoupí slovenský zástupce Trnava na rumunské půdě a představí se na trávníku Sepsi. Rumunský klub je favorit na postup a také na vítězství doma.

Kurzy v úvodním zápase byly velmi vyrovnané a tenhle zápas také přinesl remízu 0:0. Pokud bych měl být objektivní, tak hosté si zasloužili vyhrát, nakolik Trnava podala slabý a nepřesvědčivý výkon směrem dopředu. Střely na bránu 7:1 ve prospěch Sepsi hovoří za všechno. Aktivita byla jasně na straně hostů a byly kvalitnějším týmem. Sepsi inkasoval červenou kartu v 85. minutě, ale do konce zbývalo málo času, aby to nevýraznáTrnava dokázala využít. Každopádně vyloučen stoper domácích bude v odvetě ztrátou. Rumunský celek je navzdory zraněním doma velký favorit a podle úvodního zápasu by tenhle úkol mohl potvrdit. Sepsi před utkáním s Trnavou nastoupí v pondělí v domácí lize na trávníku Chindia Targoiviste. Trnava o víkendu přivítala v domácí lize doma Pohroní a vyhrála podle očekávání 2:0.

Rumunský tým v úvodním duelu potvrdil vyšší fotbalovou kvalitu a svého soupeře herně převýšil, i když gól vstřelit nedokázal. Trnava se bude muset výrazně zlepšit, aby se domácímu týmu vyrovnala. Věřím ale více Sepsi, že doma zvítězí a tipuji 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Sepsi Sf. Gheorghe – Trnava
Súťaž:
Evropská konferenční liga UEFA - kvalifikace
Čas zápasu: 29.07.2021 18:30
Tip:
1
Kurz: 1.70
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.