Senegal – Nizozemsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Senegal – Nizozemsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve druhém zápase skupiny A se v pondělí podvečer představí Senegal proti Nizozemsku. Evropský celek je v zápase poměrně velkým favoritem.

Exotická A skupina ještě zahrnuje domácí Katar a Ekvádor. V době výkopu souboje Senegal - Nizozemsko už bude znám i výsledek otevíracího zápasu z neděle. Senegal ještě před svým úvodním zápasem utržil velkou ránu, když přišel o Maného, který pro zranění své zemi nepomůže. Senegal vyhrál svoji kvalifikační H skupinu s velkým náskokem a bude se chtít poprat o postup ze skupiny MS ve fotbale, i když bez své hvězdy to bude obtížnější. Africký tým z předešlých 5-ti zápasů dvakrát shodně prohrál, vyhrál a jednou remizoval. V přípravě před MS zdolal 2:0 Bolívii a remizoval 1:1 s Íránem. Nizozemsko je favoritem skupiny a počítá se, že turnajem by mohlo zajít i dál. V kvalifikaci postoupilo z 1. místa přímo na MS a má skvělou formu. Z předešlých 14-ti duelů vyhrálo 11 a třikrát remizovalo. V lize národů dvakrát zdolalo Belgii, i Wales a s Polskem vyhrálo a remizovalo.

I pro tyto dvě země to bude vzájemná premiéra rovnou na MS. Favoritem je Nizozemsko, které by si se Senegalem, které přišlo o Maného, mělo poradit. Sázím 2.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Senegal – Nizozemsko
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 21.11.2022 17:00
Tip:
2
Kurz: 1.65
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.