Sampdoria - Juventus (analýza + tip na zápas)

Sampdoria - Juventus (analýza + tip na zápas)

V Serie A se představí Juventus na trávníku Sampdorie a do zápasu půjde v roli favorita. Domácí tým aktuálně nehraje špatně a jeho výkony se zlepšují. Juventus však bude určitě chtít vyhrát a poskočit v tabulce výše.

Juventus je zatím jen na 4. místě se ziskem 36 bodů. Píšu jen, protože ambice tohoto týmu jsou zkrátka vyšší a to zisk domácího titulu, co se v této sezóně jeví zatím jako trošku vzdálené. Ztráta na vedoucí AC je 7 bodů, ale Juventus má zápas k dobru. Z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrál a jednou prohrál na trávníku Interu 0:2 po nevýrazném výkonu. Právě milánské AC a Inter se jeví být v této sezoně největší překážka pro Juventus v boji o domácí titul. Sampdoria se nachází v polovině tabulky, tedy na 10. místě se ziskem 26 bodů a tahle sezóna jí vychází zatím lépe než ta předešlá. Z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrála a dvakrát prohrála. Rozdíl v tabulce mezi oběma týmy je rovných 10 bodů. Sampdoria nedávno doma dokázala zdolat 2:1 favorizovaný Inter, ale následně prohrála zápas u nováčka v Spezii. I když domácí tým předešlé 2 duely vyhrál, myslím si, že do třetice se mu to nepodaří a podobný úspěch jako s Interem se nezopakuje.

Bilance předešlých vzájemných duelů je jednoznačně dominantní ve prospěch hostujícího týmu, který vyhrál 4 duely a pouze jednou vyhrála doma Sampdoria. Myslím si, že v tomto měření sil budou 3 body patřit hostům. Domácí celek může skórovat, ale Juventus alespoň o gól vyhraje. Hraju výhru Juventusu a v zápase by mohly padnout alespoň 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Sampdoria - Juventus
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 30.01.2021 18:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.65
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy