Rusko - Slovinsko (analýza + tip na zápas)

Rusko - Slovinsko (analýza + tip na zápas)

Druhým zápasem ve skupině H bude pro oba celky vzájemná konfrontace, v níž Rusko doma přivítá Slovinsko. Poměrně jasný favorit v tomto zápase je podle kurzů domácí tým.

Oba týmy si na úvod kvalifikace připsali na konto výhru. Rusko si zajistilo povinné 3 body v Maltě, kde vyhrálo 3:1. Překvapením však byl souboj Slovinska, které doma nečekaně zdolalo 1:0 Chorvatsko a nedovolilo mu skórovat. Domácí tým se představí na EURO a ve skupině si změří síly s Dánskem, Belgií a Finskem. Rusko z předešlých 5-ti duelů jednou vyhrálo, dvakrát prohrálo a dvakrát remizovalo. Slovinsko se herně zlepšilo a výkonnostně stoupá. Vyhráli skupinu nedávné Ligy národů, kde předběhli Řecko, Kosovo a Moldavsko. Výhra s Chorvatskem, kde toho hostům v zápase moc nedovolili je jenom výsledkem dobré práce hostů. Slovinsko z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo a dvakrát remizovalo. Neprohráli již 9 mezistátních duelů v řadě, když si připsali 6 výher a 3 remízy. Očekávám, že Slovinsko vůbec nemusí být v Rusku takovým outsiderem, jak ukazují kurzy a mohli by se také trefit. Rusko však má svému soupeři co vracet, když neuspělo v baráži o MS světa 2010 právě s tímto týmem.

Oba týmy se naposledy potkali v roce 2009 v baráži o MS v Jižní Africe, kde uspěli Slovinci, kteří prohráli v Rusku 1:2, ale doma dokázali vyhrát 1:0. Bylo to už poměrně dávno, ale určitě si to domácí pamatují. Já osobně očekávám vyrovnanější duel, než ukazují kurzy. Zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Rusko - Slovinsko
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 27.03.2021 15:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.65
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.