Rusko – Kanada ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Rusko – Kanada ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Atraktivní čtvrtfinále by mohl nabídnout zápas dvou odvěkých hokejových velmocí a rivalů. Rusko se střetne s Kanadou a podle dosavadního průběhu turnaje je favorit na postup.

Rusko má na turnaji v porovnání s Kanadou podstatně silnější tým, což potvrdil výsledky a také herní projev. Rusko má v týmu zajímavé hráče z KHL a z NHL a během turnaje se připojilo několik zvučných posil – v brance Samsonov a také Tarasenko a Orlov. Rusko vyhrálo A skupinu se ziskem 17 bodů a skóre 28:10. Na turnaji pětkrát vyhrálo, jednou vyhrálo v prodloužení se Švédskem a tato prohra znamenala pro Švédy šokující konec na turnaji. Jedinou prohru utržilo nečekaně se Slovenskem. Kanada má na těchto MS snad papírově nejslabší tým za uplynulé roky a na výsledcích se to i projevilo. Kanada proklouzla do čtvrtfinále těsně a skončila pouze na 4. místě se ziskem 10 bodů a skóre 19:18. Pokud by Kazachstán zdolal ve svém posledním zápase Norsko, Kanada by vypadla. V jeho neprospěch rozhodl horší vzájemný zápas s Kanadou. Úvodem prohrála s Lotyšskem, následně s USA a do třetice také s Německem. Zdolala Norsko, Kazachstán, Itálii a opět prohrála s Finskem 2:3 po nájezdech. Nestává se často, aby nějakému týmu stačilo 10 bodů na postup.

Pokud by měla Kanada na těchto MS hvězdami nabitejší tým, myslím si, že kurzy by byly nakloněny v její prospěch, ale není tomu tak. Rusko má na soupisce zvučnější jména a na turnaji předvedlo podstatně kvalitnější výkony. Logika mě nutí věřit Rusku, že vyhraje a půjde dál.

Tip na zápas

Zápas: Rusko – Kanada
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021 – play-off
Čas zápasu: 03.06.2021 19:15
Tip:
1
Kurz: 1.90
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.