Rusko – Dánsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Rusko – Dánsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V následujícím zápase B skupiny, který se bude hrát souběžně ve stejném čase v Kodani půjde také o postup a hned oběma mužstvům. Favorit je domácí Dánsko, které musí zvítězit, aby si zachovalo naději na postup.

Dánsko bylo považováno za černého koně turnaje, ale plány byly smutně nabourané kolapsem největší hvězdy Eriksena. Dánsko ve 1. poločasu doma v Kodani houževnatě útočilo, no gól nestřelilo. Ve 2. poločase se snaha upřít nedala, ale na hráčích bylo cítit dopad z toho, co se stalo. Finsko z ojedinělé šance skórovalo a následně Hojbjerg zahodil pokutový kop. Ve druhém domácím zápase se ujalo vedení proti Belgii a hrálo opravdu výborný poločas. Zlepšený výkon Belgie znamenal 2 vstřelené góly a Dánsko své další šance včetně břevna nepřeměnilo, takže prohrálo 1:2. Rusko hrálo na úvod proti Belgii doma a troufalo si konečně favorita zdolat po dvou prohrách z kvalifikace, ale absolutně vyhořelo ve 1. poločasu a prohrálo 0:3. Slabý výkon Ruska se zlepšil ve druhé polovině zápasu, ale změnu nepřinesl. Následně Rusko hrálo opět doma v Petrohradě a muselo bodovat, což se mu také podařilo a Finsko zdolalo těsně 1:0 gólem z nastaveného času úvodního dějství. Výhoda Ruska jsou o 3 body na kontě více než má domácí Dánsko, které nemá jistotu postupu ani v případě zisku tří bodů.

Obě země se setkali jen jednou a bylo to v roce 2012. Rusko vyhrálo 2:0 v přípravném zápase. Očekávám tuhý boj o postup, přičemž Rusku stačí i remíza, ale Dánsko bude chtít určitě zvítězit před domácím publikem i za svého nemocného spoluhráče. Tipuji výhru Dánska.

Vsadit si na zápas
500 Kč zdarma za registraci na Tipsport.cz

Tip na zápas

Zápas: Rusko – Dánsko
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 21.06.2021 21:00
Tip:
2
Kurz: 1.75
Bookmaker: iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy