Rusko – Česko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Rusko – Česko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Po roční přestávce způsobené covidem se vracejí MS v ledním hokeji, které se budou konat v Lotyšsku. Přiblížím přednostně zápasy Slovenska a Česka. Na úvod se v A skupině utká Česko s Ruskem.

Rusko bude startovat na MS pod zkratkou ROC a rovněž bude hrát v nových dresech. Místo tradičního ruského dvouhlavého orla bude na dresech logo Ruského olympijského výboru. Je to trest arbitrážního sportovního soudu, který platí do prosince 2022. Obě země se v A skupině utkají ještě s Běloruskem, Dánskem, Slovenskem, Švédskem, Švýcarskem a Británií. Rusko nemá tak nabitý kádr jako bývá zvykem, ale i tak patří k největším adeptům na zisk trofeje. Aktuálně je hlášeno 7 posil z NHL a kádr doplní hráči z předních týmů KHL, jako je CSKA, Petrohrad a Kazaň. Tito hráči by měli být zároveň největšími tahouny Ruska na MS. Rusko v přípravě překvapivě dvakrát prohrálo se Švýcarskem, jednou zdolalo Švédsko, prohrálo s Finskem a také s Českem. Česko hlásí 6 posil z NHL a tradičně bude mít kvalitní kádr doplněný o hráče z domácí ligy a z Evropských soutěží. Výbornou sezónu zažil Kovář, který získal titul s EV Zug a stal se nejproduktivnějším hráčem sezóny. Česko zažilo skvělou přípravu a všechny zápasy vyhrálo. Dvakrát zdolalo Německo a Slovensko, vyhrálo nad Finskem, Švédskem a Ruskem a to naznačuje, že s Českem třeba počítat.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší ve prospěch Ruska, které třikrát vyhrálo a dvakrát vyhrálo Česko. V nedávném přípravném utkání vyhrálo Česko 4:0. Český tým zažil mnohem lepší přípravu než Rusko a proto v tomhle zápase nepovažuji Rusko za favorita. Očekávám vyrovnaný zápas a proto zkusím tip, že 1. třetina nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Rusko – Česko
Soutěž:
Hokej: Mistrovství světa
Čas zápasu: 21.05.2021 15:15
Tip:
Výsledek 1. třetiny nebo výsledek zápasu: Remíza
Kurz: 1.95
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.