Rumunsko - Německo (analýza + tip na zápas)

Rumunsko - Německo (analýza + tip na zápas)

Top favorit J skupiny Německo se představí v Rumunsku a do tohoto duelu půjde jako velký favorit na zisk tří bodů. Rumunsko však umí být doma nepříjemné a bude povzbuzené domácí vydřenou výhrou nad Makedonií.

Německo v úvodním vystoupení skupiny zdolalo doma Island hladce 3:0 a potvrdilo, že má ty nejvyšší ambice. Německo se představí na EURO ve skupině smrti v konkurenci Portugalska, Francie a Maďarska. Nepodařilo se mu ale vyhrát skupinu Ligy národů a tak si nezahraje mezi nejlepší čtveřicí ve vyřazovací fázi. Německo z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo, jednou remizovalo a jednou prohrálo. Domácí tým v dramatickém zápase zdolal doma Makedonii, kdy rázem soupeř vyrovnal, ale následně Hagi v závěru strhl vítězství na stranu Rumunska 3:2. Domácí celek z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval, takže aktuální forma obou týmů je stejná. Domácímu celku se v uplynulých měsících moc nedařilo a určitě si bude chtít napravit chuť v této kvalifikaci. Rumuny pasuji na 2. místo, ale na Německo to stačit zřejmě nebude.

Všechny vzájemné souboje jsou již velmi starého data a tyto týmy na sebe naposledy narazili v roce 2007 a Německo vyhrálo doma 3:1. Německo je v souboji favorit, ale v uplynulých měsících občas jeho forma kolísala. Zkusím věřit, že domácím se podaří alespoň jednou skórovat a proto zkusím hrát tip, že střelí dají branku.

Tip na zápas

Zápas: Rumunsko - Německo
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 28.03.2021 20:45
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.87
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.