Rennes – PSG (analýza + tip na zápas)

Rennes – PSG (analýza + tip na zápas)

Pomalu vrcholí i francouzská Ligue 1 a PSG dohání v boji o titul Lille, které hraje mimořádně dobře a na úkor PSG tak hrozí senzace. PSG se představí na trávníku Rennes a musí vyhrát.

PSG se nepředstaví ve finále Ligy mistrů, tak jak tomu bylo loni, protože vypadl s Manchesterem City a tak se může soustředit na závěr domácí soutěže, kde by měl zapnout na plné obrátky. PSG je stále jen na 2. místě se ziskem 75 bodů a na Lille ztrácí jediný bod, ale také to může stačit, pokud si Lille do konce sezóny udrží vítěznou sérii. PSG dokázal 4 předešlé zápasy vyhrát a podobný scénář se očekává také v Rennes. Bylo zvykem, že předešlé sezóny kraloval v lize Paříž a o takovém čase bylo prakticky o titulu rozhodnuto, ale tenhle ročník je zcela odlišný. Ještě před týdnem byly ve hře o titul reálně také Lyon a Monako, ale ti aktuálně mají 71 a 70 bodů, takže si spíš myslím, že tyto 2 týmy se na dálku poperou o 3. místo, tedy o předkolo Ligy mistrů. Rennes je na 7. místě se ziskem 54 bodů a stále může zabojovat o 5. místo, které znamená účast v pohárové Evropě. Domácí celek patří k tomu lepšímu v lize a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou remizoval a předchozím kole prohrál v Bordeaux 0:1. Očekává se, že v tomhle případě bude domácí celek také táhnout za kratší konec.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů je lepší ve prospěch favorita, který vyhrál třikrát ale dvakrát se podařilo zvítězit i Rennes. Cenná byla výhra domácího celku po penaltách ve finále domácího poháru v roce 2019. Hosté hrají o titul a musí ukázat kvalitu, nemohou si dovolit zaváhat. Tipuji 2.

Tip na zápas

Zápas: Rennes – PSG
Soutěž:
Ligue 1
Čas zápasu: 09.05.2021 21:00
Tip:
2
Kurz: 1.71
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.