Rennes - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Rennes - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Favorizovaná Chelsea se představí na trávníku Rennes v rámci 4. kola základní E skupiny. Zatímco domácí celek zažívá v této soutěži premiéru, hosté jsou tým, který tuto soutěž již dokázal vyhrát.

V této skupině jsou favority na postup Chelsea a Sevilla, které zatím naplňují postupové ambice. Anglický klub je na 1. místě se ziskem 7 bodů, navíc bez inkasovaného gólu se skóre 7:0. Stejně 7 bodů má rovněž druhá Sevilla, která má skóre 4:2. Očekávám, že tyto 2 celky se poperou o vítězství ve skupině. Rennes má zatím na kontě pouze jediný bod a tento zápas pro ně bude existenční. Stejně 1 bod má také Krasnodar z Ruska. Očekávám, že tyto 2 týmy se pro změnu poperou o postup do Evropské ligy. Kvalita Chelsea a Sevilly je totiž někde jinde. V lize se Chelsea o víkendu na tento duel naladila výhrou 2:0 na trávníku Newcastlu. Domácí tým v lize prohrál 0:1 s Bordeaux. V předešlém zápase LM Chelsea doma Rennes hladce zdolala, mohla by to dokázat opět.

Tyto 2 celky se setkali jen jen jednou, a to právě nedávno v zápase Ligy mistrů, kde Chelsea doma vyhrála 3:0. Hostující tým je favorit, co se týče formy, zkušeností, ambicí a také kvality kádru. Budu věřit, že Chelsea vyhraje a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Rennes - Chelsea
Soutěž:
Liga mistrů
Čas zápasu: 24.11.2020 18:55
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 2.02
Bookmaker: Tipsport

Sázkařský bonus ve Fortuně Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.