Real Madrid – Valencia ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Real Madrid – Valencia ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Vedoucí tým ligy Real doma přivítá Valencii. Domácí celek se po skvělém období trochu zasekl, ale pořád je na čele. Valencia patří k průměru ligy, ale tradičně umí potrápit i silnější týmy.

Real měl v čele komfortní náskok, který se však o něco zmenšil, protože přišla zaváhání. Z předchozích 5-ti duelů domácí tým třikrát vyhrál, ale domácí remíza 0:0 s Cadizem byla dost velký úlet a stejně tak prohra v předchozím kole na trávníku Getafe 0:1. Real aktuálně bojuje o domácí titul se Sevillou, před kterou má náskok 5 bodů, ale ta má zápas k dobru. Třetí Betis za touto dvojicí značně zaostává se ziskem 33 bodů. Valencia je průběžně na 9. místě se ziskem 28 bodů a do nejlepší pětky nemá daleko. Z předchozích 5-ti duelů remizovala, následně třikrát vyhrála, ale v předchozím kole prohrála doma s Espanyolem 1:2, když pokazila závěr zápasu a soupeř duel otočil. Hosté neprožívají nejlepší sezóny, jelikož jejich ambice jsou vždy vyšší a proto nehrají v tomhle ročníku ani Ligu mistrů, což určitě chtějí napravit.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je značně lepší pro domácí klub, který zaznamenal 4 výhry a jednou vyhrála Valencia. Opět očekávám výhru Realu a nakolik v soubojích těchto dvou klubů padá dost gólů, tak v zápase by mohly padnout alespoň 3 přesné zásahy.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Real Madrid – Valencia
Súťaž:
LaLiga
Čas zápasu: 08.01.2022 21:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.88
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.