Real Madrid – Sevilla (analýza + tip na zápas)

Real Madrid – Sevilla (analýza + tip na zápas)

Další atraktivní a důležitý zápas se z hlediska boje o titul odehraje v LaLize. Real Madrid doma přivítá Sevillu, v zápase bude favorit na výhru a aktuálně je blíž případnému zisku titulu jako hosté.

Aktuálně je na 1. místě Atletico se ziskem 76 bodů. Real a Barcelona mají stejně 74 bodů. Postavení v tabulce bude před tímto soubojem jasnější v sobotu podvečer, nakolik Atletico se představí na trávníku Barcelony v sobotu v 16:15. Případná remíza by Madridu moc zahrála do karet, ale těžko teď říct, co se stane. Real z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. Přes týden Real neuspěl v odvetném souboji semifinále Ligy mistrů v Londýně na hřišti Chelsea, kde prohrál 0:2 a vypadl z LM. Uvidíme, jaká bude nálada v šatně domácího klubu, ale stále jde o zisk titulu, takže do tohoto duelu musí dát všechno. Možnost zisku titulu ještě není zcela ztracena ani pro Sevillu, která je na 4. místě se ziskem 70 bodů, ale přece aktuálně se s ní moc nepočítá. Sevilla hrála jinak výborně, ale v předešlém kole doma prohrála s Bilbaem 0:1 a zřejmě si tak zahatala cestu k titulu. Zmiňovaná prohra s Bilbaem ukončila šňůru Sevilly 5 výher v řadě. Oba celky už dříve mají zajištěnou účast v Lize mistrů v příští sezoně, takže se soustředí výlučně na boj o domácí titul.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je podstatně lepší ve prospěch domácího týmu, který vyhrál 4 duely a jednou vyhrála doma Sevilla, ale bylo to ještě v roce 2018. Zajímavostí je, že v těchto soubojích vstřelil vždy góly jenom vítězný tým. Opět věřím více domácímu týmu, že vyhraje, ale zkusím opatrnější tip, že Real vyhraje 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Real Madrid – Sevilla
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 09.05.2021 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Real Madrid
Kurz: 1.65
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.