Real Madrid – Manchester City (analýza + tip na zápas)

Real Madrid – Manchester City (analýza + tip na zápas)

Asi největším šlágrem z osmifinálových dvojic je zápas ve kterém Real doma přivítá City.

Očekává se velmi vyrovnaná konfrontace a City mají nyní o motivaci navíc, protože jim UEFA zakázala účast v příštích dvou ročnících hrát Ligu mistrů. Takže velmi nepříjemné zprávy pro hosty.

City svou skupiny vyhrálo s pohodlným náskokem a získalo v ní 14 bodů. Ve skupině měli Atalantu, Šachtar a Záhřeb. Real skončil ve skupině druhý s 11 body za PSG a kromě nich ve skupině měl Bruggy a Galatasaray.

City v lize vyhrál 1:0 v Leicesteru a udržel si právě před ním druhé místo. Real první místo v lize ztratil, protože dvakrát zaváhal – doma uhrál jen remízu 2:2 s Vigem a následně prohrál 0:1 v Levante. Takže aktuálně se domácí tým bude muset zkoncentrovat na tento mimořádně náročný souboj..

Tyto dva týmy se v uplynulých letech setkávali poměrně často a to hlavně během letní přípravy v přátelských zápasech. Vzájemná bilance je poměrně vyrovnaná, přičemž dvakrát vyhrál Real, jednou City a dvakrát se body dělily.

Nyní samozřejmě půjde o soutěžní duel a tak tímto výsledkem nelze přikládat až takovou váhu. Aktuálně se mi hosté zdají v cosi lepším rozpoložení jako domácí Real. Je to však jiná soutěž jako domácí liga a věřím, že domácí se po zaváhání v lize zdravě naštvou a doma dokáží zabrat a vyhrát alespoň jeden poločas proti City.

Zkusím tip, že Real vyhraje alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: Real Madrid – Manchester City
Soutěž: Liga mistrů – play-off
Čas zápasu:
26.02.2020 21:00
Tip: Vyhraje alespoň jeden poločas: Real Madrid
Kurz: 1.81
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy