Real Madrid – Barcelona (analýza + tip na zápas)

Real Madrid – Barcelona (analýza + tip na zápas)

Asi největším víkendovým šlágrem bude španělské El Clásico, ve kterém již tradičně na sebe narazí dva giganti Real Madrid a FC Barcelona.

Výhodu domácího prostředí má Real a v případě výhry tak bude mít možnost sesadit Barcelonu z prvního místa.

V případě prohry by pro Real mohla nastat nepříjemná situace, protože by jeho odvěký rival měl náskok už 5 bodů.

Aktuální forma je lepší u hostů, neboť Barcelona táhne v lize šňůru čtyř výher v řadě. Navíc v LM v Neapoli dokázala uhrát myslím cennou remízu před odvetou.

Real nějak ztratil dech a jeho vítěznou sérii narušila domácí remíza s Vigem a nečekaná prohra v Levante 0:1. Navíc v LM utrpěli nepříjemnou domácí prohru, když podlehli City 1:2. Zápas se při tom vyvíjel v jejich prospěch, ale v posledních 15 minutách City vstřelilo dva góly a Ramos navíc dostal červenou kartu.

Real na výhru proti Barceloně už chvíli čeká, nakolik z předešlých 5-ti zápasů vyhrát nedokázal – třikrát Barceloně podlehl a dvakrát remizovali.

Osobně bych asi o něco více věřil Barceloně, nakolik mi její aktuální forma přijde lepší a také mentální pohoda. Toto vše by měly být jejich výhody před tímto soubojem. Na druhé straně, Real dobře ví, že pokud prohraje, tak svého hlavního konkurenta nechá bodově odskočit a to nechce.

Zkusím tip, že první poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Real Madrid – Barcelona
Soutěž: LaLiga
Čas zápasu:
01.03.2020 21:00
Tip: Výsledek prvního poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.80
Bookmaker: Tipsport