Real Madrid - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Real Madrid - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Dalším osmifinálové odvetným duelem bude souboj, ve kterém Real Madrid doma přivítá nepříjemnou a ambiciózní Atalantu. Domácí celek je v odvetě favoritem na postup.

První vzájemný duel se od začátku vůbec nevyvíjel podle představ Atalanty, která již v úvodu dostala červenou kartu a tak se výrazně narušila celá plánovaná herní strategie z pohledu domácího celku. Vyloučení se jí stalo osudným, protože Real stihl vstřelit gól v samém závěru zápasu a odnesl si do odvety velmi důležitou výhru 1:0. Real se v předchozím ligovém kole naladil výhrou 2:1 nad Elche, díky dvěma gólům Benzemy, přičemž druhý vstřelil v 90. minutě. Atalanta v lize zvítězila doma 3:1 nad Spezii a také zvládla generálku na tento odvetný souboj. Nejednou jsme se přesvědčili, že Atalanta umí potrápit a zdolat i silné celky, či v domácí lize, nebo v Lize mistrů. Například loni dokázala uspět na trávníku Liverpoolu a vyřadila také Ajax. Myslím si, že jednobrankové manko není nesmazatelné a tento italský tým umí hrát opravdu dobře, když je třeba. Stejně si myslím, že zápas mohl skončit jinak, nebýt červené karty a právě proto Atalantu úplně neodepisuji.

Zmíněný úvodní duel vyhrál Real zásluhou červené karty Atalanty a domácí celek tak nemohl naplno ukázat svůj potenciál. Myslím si, že Atalanta bude v Madridu srdnatě bojovat a bude chtít vstřelit branku. Potenciál hlavně v útoku na to má a spoléhá hlavně na kolumbijskou dvojici Zapata - Muriel. Zkusím v slušném kurzu tipnout, že hosté nepřehrají. Tipuji X2.

Tip na zápas

Zápas: Real Madrid - Atalanta
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 16.03.2021 21:00
Tip:
X2
Kurz: 1.80
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.