RB Lipsko - Tottenham (analýza + tip na zápas)

RB Lipsko - Tottenham (analýza + tip na zápas)

Podíváme se na odvetný zápas mezi Lipskem a Tottenhamem. První vzájemný duel vyšel lépe pro německý celek, který vyhrál 1:0. Do odvety si tak donesl velmi výhodný výsledek, a dobrou výchozí pozici. Osobně je pro mě aktuálně favoritem na postup.

Lipsko bylo v prvním zápase alespoň pro mě nebezpečnějším týmem. V prvním poločase měli více ze hry a byli aktivnější. Hosté se v druhém dějství vzbudili, a byli aktivnější směrem dopředu. Lipsku se podařil vstřelit gól z penalty, a Tottenham už nedokázal najít odpověď, a vyrovnat se mu nepodařilo. Domácí prohra 0:1 věru před odvetou nevěstí nic dobrého. Navíc si myslím, že Lipsko je aktuálně v lepší formě jako Tottenham, který se herně trápí také v domácí lize. Hosté o víkendu pouze remizovali v Burnley 1:1, a aktuálně jsou na 8. místě. Lipsko také remizovalo 0:0 ve Wolfsburgu, a patří mu 3. místo. Tottenhamu chybí zraněné opory Kane a Son, a je to cítit na výkonech mužstva.

V předešlém zápase podle mě Lipsko v Londýně zaslouženě vyhrálo, a udělalo pro výhru více než Tottenham. Myslím si, že anglický tým hrál výborně ve loňské edici LM, ale tento rok to je o poznání horší. Myslím, že Lipsko by mělo mít v momentální formě navrch. Zkusím věřit domácímu týmu, že vyhraje, a zároveň by mohly v zápase padnout alespoň dva góly.

Tip na zápas

Zápas: RB Lipsko - Tottenham
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 10.03.2020 21:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.81
Bookmaker:Tipsport