RB Lipsko – Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

RB Lipsko – Manchester Utd (analýza + tip na zápas)

V Lize mistrů se v úterý a ve středu odehrají poslední skupinové zápasy a v několika zápasech půjde o přímý postup. Jedním z nich je i zápas Lipska, které přivítá v přímém souboji United.

Skupina H je velmi zamotaná, protože až 3 celky mají shodně po 9 bodů a jsou stále ve hře o postup. United je aktuálně díky nejlepšímu skóre na 1. místě. Druhý je Paříž, na 3. místě je Lipsko, které však má pasivní skóre. Při případné rovnosti bodů po posledním skupinovém duelu může rozhodovat také vzájemný zápas. United má lepší vzájemný zápas s Lipskem, když doma vyhrál nečekaně vysoko 5:0. V nejlepší pozici vidím Paříž, který doma přivítá nejslabší celek skupiny a tím je Basaksehir, který už navíc nemá šanci postoupit dále. Očekávám výhru Paříže, který by tak měl mít na kontě 12 bodů. Proto si to Lipsko s United podle mého názoru rozdají o druhé postupové místo. Německý tým má svou kvalitu a sílu, ukázal to přes víkend také v Bundeslize, kde dokázal remizovat v Mnichově 3:3. United se naladili vítězně výhrou venku 3:1 s West Hamem. Domácí tým určitě nebude snadnou kořistí pro United, jak tomu bylo v prvním zápase.

Historie vzájemných zápasů eviduje jen jediný předešlý duel, který United zvládl debaklem 5:0. Tento zápas však bude na domácím trávníku německého celku a půjde v něm o postup oběma týmům. Očekávám vyrovnaný zápas, kde vidím šance na postup 50:50. Kvalita je o něco vyšší na straně United, proto zkusím tip, že hosté nepřehrají. Hrám X2.

Tip na zápas

Zápas: RB Lipsko – Manchester Utd
Soutěž:
Liga mistrů
Čas zápasu: 08.12.2020 21:00
Tip:
X2
Kurz: 1.55
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.