RB Lipsko - Liverpool (analýza + tip na zápas)

RB Lipsko - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Druhým úterním zápasem bude souboj Lipska, které se představí proti Liverpoolu na neutrální půdě v Budapešti. Zápas se neodehraje na stadionu Lipska, nakolik vláda a úřady zavedly přísná opatření skrz Covid situaci.

Liverpool vítěz Ligy mistrů z předloni momentálně vůbec nehraje v dobré formě, co se týče domácí ligy a na titul už může zapomenout, dovolím si tvrdit. V Premier League třikrát po sobě prohrál a v předchozím kole si na něm pochutnal Leicester, který sice prohrával, ale zápas otočil na konečných 3:1 během 7 minut. Obrovské chyby v obraně a chyba brankáře Alissona připravili hosty o body. Liverpool vyhrál skupinu D se ziskem 13 bodů před Atalantou, Ajaxem a Midtjylandem. Potvrdil sice roli favorita, ale jeho soupeř v osmifinále z mého pohledu může být obtížná překážka. Na rozdíl od Liverpoolu se Lipsku daří a v domácí lize jsou postaveni výše, přičemž táhnou šňůru čtyř výher s výborným skóre 10:1. Jen pro srovnání, Lipsko dostalo jediný gól ve čtyřech duelech a Liverpool dostal 3 góly během 7 minut, legrace ne? Dále je třeba si vzpomenout na nedávný zápas ve skupině o postup mezi Lipskem a United, kde domácí celek z Německa jasně převýšil svého soupeře a rychle vedl už 3:0, přičemž United zkorigoval na 2:3, ale nestačilo to. Lipsko je velmi nepříjemný soupeř a nevidím jeho šance při slabé formě Liverpoolu špatně.

Nenašel jsem žádný vzájemný zápas, ale budu vycházet z toho, co jsem psal výše. Velice dobrá forma Lipska, herní pohoda a oproti slabá forma Liverpoolu. Škoda, že Lipsko nemůže nastoupit doma, ale nemyslím si, že se to negativně podepíše na jeho výkonu. Hostům jaksi nevěřím, proto zkusím tip v cenném kurzu, že Lipsko vyhraje alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: RB Lipsko - Liverpool
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 16.02.2021 21:00
Tip:
1. tým vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.94
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.