RB Lipsko - Leverkusen (analýza + tip na zápas)

RB Lipsko - Leverkusen (analýza + tip na zápas)

Nejvyrovnanějším zápasem 19. kola v Bundeslize bude souboj domácího Lipska, které přivítá Leverkusen. Bude se jednat o souboj sousedů v tabulce a Lipsko je uváděno jako poměrně jasný favorit, řekneme si proč.

Lipsko je průběžně na 2. místě se ziskem 35 bodů. Na vedoucí Bayern ztrácí 7 bodů a myslím si, že pro tak silný tým, jakým je Bayern to bude dostatečný náskok na zisk titulu. Forma Lipska v předešlých zápasech ukázala i mnohé trhliny ve formě zbytečných zaváhání. Z předešlých 5-ti duelů Lipsko jen dvakrát vyhrálo, dvakrát prohrálo a jednou remizovalo. Za ztrátu bodů se považuje předešlý duel na trávníku Mohuče, kde prohrálo 2:3 a v případě výhry by před Leverkusenem mělo náskok v tabulce již 6 bodů. Leverkusen je na 3. místě se ziskem 32 bodů a na Lipsko tak ztrácí 3 body. Leverkusen táhl vynikající šňůru výher a dařilo se mu, pokud nenarazil na Bayern a zápas nešťastně v samém závěru prohrál. Od té doby to s formou týmu šlo jaksi dole. Z předešlých 5-ti duelů až třikrát prohrál, jednou vyhrál a jednou remizoval a to věru žádná sláva není. Právě z hlediska postavení v tabulce je tento vzájemný souboj nesmírně důležitý. Pokud Leverkusen vyhraje, dotáhne se na Lipsko, což určitě domácí tým nebude chtít dopustit. Pokud vyhraje domácí tým, tak odskočí svému soupeři na rozdíl již 6 bodů.

Vzájemná bilance soubojů těchto dvou týmů je lepší ve prospěch Lipska, které sice vyhrálo dvakrát, ale 3 předešlé souboje skončily vždycky remízou 1:1. Současné postavení v tabulce a také podobná forma obou týmů mi naznačuje opět podobný scénář. Hraju tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: RB Lipsko - Leverkusen
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 30.01.2021 18:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.86
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy