RB Lipsko - Freiburg (analýza + tip na zápas)

RB Lipsko - Freiburg (analýza + tip na zápas)

Lipsko doma jako favorit tohoto zápasu přivítá Freiburg. Domácímu celku aktuální patří 3. místo se ziskem 50 bodů. Na vedoucí Bayern ztrácí aktuálně pět bodů. Hostům patří 8. místo se ziskem 36 bodů. Favorit v tomto zápase je domácí tým.

Lipsku ještě nedávno patřilo 1. místo v tabulce, ale s předešlých 5-ti zápasů zaznamenali až tři remízy. Bayern naopak ve čtyřech duelech po sobě vyhrál, a vystřídal Lipsko na 1.místě. Mezi tím Lipsko předběhl o bod také Dortmund, který je aktuálně druhým týmem tabulky. Lipsko si však udělalo chuť v LM, kde vyhrálo nejdříve v Londýně nad Tottenhamem 1:0, a v odvetě zvítězili hravě 3:0. S Tottenhamem si poradili až nečekaně snadno. Freiburg dokázal v předešlých 5-ti duelech dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát, a jednou remizoval. I když tento celek v této sezóně nehraje špatný fotbal, a jeho umístění je dobré, tak v tomto měření sil by měl táhnout za kratší konec.

Lipsko ale nemá dobrou bilanci s tímto soupeřem, přičemž dvakrát sice vyhrál, ale až třikrát prohrál. Je však třeba říci, že v každém z těchto předešlých duelů vždy vyhrál domácí celek. Této tradici budu věrný i teď, a zkusím věřit Lipsku, že doma vyhraje v handicapu - tedy alespoň o dva góly. Myslím si, že tento tip má své opodstatnění, a je šance, že by to mohlo vyjít.

Tip na zápas

Zápas: RB Lipsko - Freiburg
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 16.05.2020 15:30
Tip:
RB Lipsko HCP (-1.5)
Kurz: 1.96
Bookmaker:Tipsport