PSG – Štrasburk (analýza + tip na zápas)

PSG – Štrasburk (analýza + tip na zápas)

Další zápas v rámci francouzské ligy se odehraje mezi domácím PSG a Štrasburkem. Domácí celek půjde do tohoto souboje jako jasný favorit na zisk všech bodů, přičemž soupeř by mu neměl doma dělat vážnější problémy.

Domácí tým je po předchozím kole pouze na 3. místě se ziskem 32 bodů. Může za to i souboj v předešlém kole na půdě prvního Lille, kde PSG nedokázal vyhrát a odnesl si jen bod za remízu 0:0. PSG z předešlých 5-ti duelů až třikrát remizoval, jednou vyhrál a jednou prohrál. Aktuálně je Lille na 1. místě se ziskem 33 bodů, ale stejný počet má rovněž Lyon, který má horší skóre. PSG je zatím za těmito celky a v následujícím kole bude chtít povinně zvítězit a zároveň se bude spoléhat na zakopnutí zmíněných soupeřů. Štrasburk je aktuálně na 16. místě a forma týmu je kolísavá, ale ne nejhorší. Myslím si, že na sílu Paříže a na zisk bodů to bohužel stačit nebude. Z předešlých 5-ti duelů hosté dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a v předešlém kole prohráli. Rozdíl mezi oběma týmy v tabulce je propastných 18 bodů. Věřím Paříži, že právě tomto zápase zaberou, aby se co nejdříve dostali na čelo ligy.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů hovoří ve prospěch favorita, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. Ačkoliv PSG v této sezóně nehraje tak suverénně, jak tomu bylo po jiné roky, zkusím věřit, že vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: PSG – Štrasburk
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 23.12.2020 21:00
Tip:
PSG HCP (-1.5)
Kurz: 1.80
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.