PSG – St. Etienne (analýza + tip na zápas)

PSG – St. Etienne (analýza + tip na zápas)

Ve francouzské Ligue 1 přivítá PSG doma St. Etienne a bude to pro domácí tým důležitý zápas v boji o domácí titul, jelikož nedávno prohrál důležitý domácí zápas s Lille.

PSG je opět jen na 2. místě za Lille se ziskem 66 bodů a na čele tabulky se dlouho neohřál. Na vedoucí Lille ztrácí 3 body a zbytek sezony bude zřejmě o čekání na zaváhání svého soupeře. Na Paříž nedávno čekala důležitá a náročná konfrontace proti Bayernu ve čtvrtfinále LM, v níž Paříž uspěl díky výhře venku 3:2, následně doma prohrál 0:1, ale na postup to stačilo. Právě mezi těmito dvěma duely se odehrál i ligový souboj proti Lille, kde PSG jakoby hrál na pól plynu. Něco mi na hře domácího celku chybělo, snaha a chtění zvítězit. PSG v té době také trápilo několik zranění poměrně důležitých hráčů, takže bylo třeba správně rozložit síly a priorita zřejmě byla v LM. PSG v této sezoně nemá zdaleka náskok, na jaký jsme byli zvyklí a reálně mu hrozí, že nemusí získat titul, nakolik Lille se jeví být relevantní soupeř až do konce sezóny. Z předešlých 5-ti duelů PSG třikrát vyhrál a dvakrát prohrál. Několikrát v sezóně se stalo, že domácí celek ztratil povinné body, například domácí prohra s Nantes 1:2 se považuje za úlet. St. Etienne je na 13. místě se ziskem 39 bodů a z předešlých 5-ti duelů tento tým dvakrát prohrál a třikrát vyhrál, takže bilance obou celků je identická. Hra hostů se zlepšuje, když v předchozích dvou duelech vyhráli 2:0 v Nimes a doma zdolali 4:1 Bordeaux. Myslím, že do třetice budou tahat za kratší konec.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů je podstatně lepší ve prospěch PSG, který čtyřikrát vyhrál a v předešlém vzájemném zápase se zrodila remíza na trávníku St. Etienne. Věřím, že domácí tým bude povzbuzen postupem přes Bayern a pokud chce předběhnout Lille, tak musí po zbytek sezóny vyhrávat. Věřím, že PSG vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: PSG – St. Etienne
Soutěž:
Ligue 1
Čas zápasu: 18.04.2021 13:00
Tip:
PSG HCP (-1.5)
Kurz: 1.81
Bookmaker: iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy