PSG – Monako ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

PSG – Monako ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Nejzajímavějším zápasem Ligue 1 bude o víkendu souboj domácího PSG, který přivítá Monako. Domácí celek je v zápase favoritem, ale hosté mají kvalitu a mohou být vyrovnaným protivníkem.

PSG loni nezískalo senzačně domácí titul, který mu nečekaně vyfouklo Lille. Zdá se, že stejná situace nehrozí, jelikož v polovině soutěže má PSG pohodlný náskok v čele tabulky se ziskem 42 bodů. Druhý tým ligy Rennes má na kontě 31 bodů, takže PSG má náskok 11 bodů, což pro mě znamená zisk domácího titulu a návrat k nadvládě. PSG z předchozích 5-ti duelů třikrát remizovalo, ale následně přišly 2 remízy - doma s Nice 0:0 a v předchozím kole 1:1 v Lensu. Možná mírný pokles formy, po kterém si přes týden v Lize mistrů opět PSG udělal chuť, když zdolal Bruggy 4:1. Monaku zatím patří 7. místo se ziskem 26 bodů a z předchozích 5-ti duelů třikrát remizovalo a dvakrát vyhrálo. V předchozím kole doma vysoko zdolalo Méty 4:0. V předešlé sezóně Monako zabralo a jeho hra se zlepšuje i momentálně, přičemž stále bojuje o LM.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je velmi vyrovnaná, přičemž oba týmy si na konto připsali po 2 výhry a jednou se zrodila remíza. Teď věřím domácím, že misky vah přikloní na svoji stranu a Monako doma zdolají. Věřím PSG, že zvítězí a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: PSG – Monako
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 12.12.2021 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.