PSG - Marseille (analýza + tip na zápas)

PSG - Marseille (analýza + tip na zápas)

Finále francouzského Superpoháru vyvrcholí na neutrální půdě v Lens a setkají se v něm dva odvěcí nenávidění rivalové Paříž a Marseille. PSG je jednoznačný favorit podle kanceláří, ale já věřím, že Marseille to svému nepříteli nepustí levně.

Všichni víme jaké mě PSG finanční možnosti a prakticky nemá žádné limity. Když si rozebereme jednotlivé jména z kádru obou celků, tak domácí tým má přímo nabitý kádr hvězdami. Marseille nemá špatný tým, to určitě ne a ani jejich nechci podceňovat, ale je v tom značný rozdíl. PSG aktuálně nevede domácí ligu a patří mu jen 2. místo se ziskem 39 bodů za vedoucím Lyonem, který dokázal vyhrát právě v Paříži. V předešlých 5-ti duelech třikrát vyhráli a dvakrát remizovali. V předchozím kole doma hladce zdolali Brest 3:0. Marseille je průběžně na 6. místě se ziskem 32 bodů a momentálně má horší formu jako PSG. Z předešlých 5-ti duelů jen jednou vyhráli, dvakrát prohráli a dvakrát remizovali. Marseille tak bude muset ještě v lize pořádně zabrat, pokud bude chtít hrát LM, nebo alespoň EL v další sezóně.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou celků je jasně lepší ve prospěch PSG, který 4 duely vyhrál, ale předešlý zápas v Paříži dokázala trochu nečekaně vyhrát Marseille 1:0. Je to finále na neutrální půdě hrané na jeden zápas, kde je favorit jasný. Já však i na základě předchozího vzájemného zápasu, který Marseille vyhrála a neinkasovala zkusím tipovat překvapení, že Marseille se vzepře a v řádném hracím čase neprohraje. Hrám X2 v pěkném kurzu.

Tip na zápas

Zápas: PSG - Marseille
Soutěž:
Superpohár
Čas zápasu:
13.01.2021 21:00
Tip: X2
Kurz:
2.95
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy