PSG - Dortmund (analýza + tip na zápas)

PSG - Dortmund (analýza + tip na zápas)

Další atraktivní souboj LM se odehraje mezi domácím PSG, který přivítá Dortmund. V prvním souboji Dortmund doma uspěl 2:1, a sice favorita zdolal, ale inkasoval gól, který v odvetě může být klíčový. V odvetě je pro mě favorit domácí tým.

V prvním zápase zařídil výhru Dortmundu norský mladík Haaland, který se v předchozích dvou ligových kolech netrefil, a mírně se tak jeho gólová produkce zastavila. Právě na jeho góly se hosté budou spoléhat také v Paříži. V předchozím ligovém kole dokázal Dortmund vyhrát 2:1 v Mönchengladbachu, a před touto náročnou odvetou LM si tak připsal na své konto cennou výhru. PSG svůj ligový zápas proti Štrasburku neodehrál, protože zápas byl přeložen z bezpečnostních důvodů pro šířící se virus. Domácí tým tak měl možnost odpočinout si podstatně více před tímto duelem. Uvidíme jestli to bylo nápomocné, nebo spíše na škodu věci.

V prvním zápase sice Dortmund vyhrál těsně 2:1, ale před odvetou je jasný favorit na vítězství Paříž, a taky favorit na postup. Domácímu celku stačí například i výhra 1:0. Dortmund aktuálně nehraje špatně, ale více věřím domácí útočné síle. Věřím v tomto zápase, že PSG vyhraje, a bude to s dostatečným rozdílem, aby to stačilo na postup do další fáze turnaje. První zápas přinesl tři góly, a myslím si, že situace by se mohla zopakovat. Věřím tedy domácímu celku, že vyhraje, a v zápase uvidíme alespoň tři přesné zásahy.

Tip na zápas

Zápas: PSG - Dortmund
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 11.03.2020 21:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 2.02
Bookmaker:Tipsport