PSG – Brest ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

PSG – Brest ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Vedoucí celek Ligue 1, kterým je PSG přivítá doma Brest. Domácí tým má pořád před druhým celkem ligy Nice náskok 11 bodů, i když nemá nejlepší formu. V tomhle zápase bude proti Brestu jasným favoritem na 3 body.

PSG je na 1. místě se ziskem 47 bodů, ale domácí klub se v předchozích zápasech musel obejít bez mnoha hráčů základní sestavy, kvůli zraněním, nebo covidu. Z předchozích 5-ti duelů dokázal vyhrát pouze jednou a až čtyřikrát remizoval, což je moc na sílu domácího týmu. V předchozím kole v okleštěné sestavě remizoval 1:1 na trávníku trápícího se Lyonu. Brest je průběžně na 12. místě se ziskem 25 bodů a jeho forma má klesající tendenci. Z předchozích 5-ti duelů sice dvakrát vyhrál, ale následně dvakrát prohrál a remizoval. V předchozím kole doma prohrál jednoznačně s Nice 0:3, přičemž hosté vstřelili 2 góly oslabení o jednoho hráče, takže z pohledu Brestu nevyužitá šance na body a selhání. Očekávám, že PSG si na konto doma opět připíše plný počet bodů, navíc hosté po předchozím duelu nevypadají vůbec dobře.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je jednoznačná ve prospěch domácího favorita, který vyhrál všechny předchozí souboje a to poměrně hladce. Očekávám triumf domácího mužstva a opět by to mohlo být o víc gólů. Proto tipuji handicap, že PSG vyhraje alespoň o 2 góly v lepším kurzu.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: PSG – Brest
Súťaž:
Ligue 1
Čas zápasu: 15.01.2022 21:00
Tip:
PSG HCP (-1.5)
Kurz: 1.64
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.