Příbram - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Příbram - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Vedoucí Slavia se představí na hřišti předposlední Přibrami. Bodový rozdíl v tabulce je propastný. Slavia stále ligu vede před Plzní s komfortním náskokem 9 bodů. Příbram je aktuálně na 15. místě se ziskem 18 bodů. Jen pro srovnání těchto dvou týmů, tak Slavia získala 64 bodů.

Slavia v předešlých 5-ti duelech dokázala třikrát vyhrát. Dále jednou remizovala a jednou prohrála. V předchozím kole doma deklasovala až nečekaně hladce Jablonec vysoko 5:0. Nedala se zahanbit, když krátce před tím Plzeň doma rozstřílel Mladou Boleslav 7:1. Vypadá to tak, že oba týmy nabírají v boji o titul formu. Domácí celek v předchozím kole dokázal trochu překvapivě vyhrát 2:1 na hřišti Olomouce. Získal tak důležité 3 body v boji o možnou záchranu. Jinak bilance Přibrami není strach nahánějící. Z předešlých 5-ti zápasů dvakrát prohráli, dvakrát remizovali a jednou vyhráli. Tento zápas by měl být obrazem aktuální formy, postavení v tabulce, a takový by měl být i výsledek.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je jednoznačná a dominantní ve prospěch Slavii. Hostující tým dokázal vyhrát všech 5 předešlých zápasů. Navíc se jednalo o poměrně vysoké výsledky, jako 8:1, 4:1, 3:0 a 3:1. Domácí tým může být povzbuzen předchozí výhrou a klást odpor. Osobně však věřím kvalitám hostujícího celku, na které domácí tým v tomto čase nemá. Hraju dvojku a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Přibram - Slavia Praha
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 02.06.2020 20:00
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 1.60
Bookmaker: iFortuna