Příbram - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Příbram - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Podíváme se na zápas české nejvyšší fotbalové soutěže, kde se nezastavitelná Slavia představí na trávníku Přibrami. Očekávám jasnou dominanci hostujícího týmu, protože forma a kvalita je jasně na straně Slavie.

Opět jsem si vybral zápas Slavie, nakolik hraje neskutečně a předešlé analýzy s ní mi vyšli. Pomalu už asi nikdo nepochybuje, že Slavia získá domácí titul. Nevím co by se muselo stát, aby Slavia ztratila v této formě náskok 12 bodů před druhým Jabloncem a Spartou, kteří mají shodně po 35 bodů. V předchozím kole zdolala také svého pronásledovatele Jablonec opět hladce 3:0. Slavia odehrála zatím 17 zápasů, z toho 15 vyhrála a jen dvakrát remizovala, takže právem vede ligu se ziskem 47 bodů. Tento tým ještě jako jediný neprohrál a má drtivé skóre 51:8. Nyní se představí na trávníku týmu, který pravidelně patří k tomu slabšímu v lize a očekává se, že bude hrát o záchranu. Příbram je aktuálně na předposledním 17. místě se ziskem 10 bodů a nevyhrála 6 duelů v řadě. Připsala si na konto 5 výher a 1 remízu, což je opravdu slabá bilance a hůře na tom je už jen poslední Opava. Očekávám, že Přibram v tomto měření sil body na své konto nepřidá, protože kvalita soupeře je obrovská.

Bilance z předešlých 5-ti duelů je jednoznačně dominantní ve prospěch Slavie, která vyhrála všech 5 duelů a to poměrně hladce s celkovým skóre 13:1 proti svému soupeři. Hledal jsem nějaký hodnotnější kurz a tak zkusím tip, že Slavia vyhraje oba poločasy. Myslím si, že v aktuální herní pohodě a formě by se jí to mohlo podařit.

Tip na zápas

Zápas: Příbram - Slavia Praha
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 07.02.2021 16:00
Tip:
Slavia Praha vyhraje oba poločasy: Ano
Kurz: 2.20
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.