Prešov – Michalovce ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Prešov – Michalovce ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V rámci 17. kola slovenské nejvyšší hokejové soutěže se v derby utká Prešov a Michalovce. Favoritem jsou hosté, kterým se daří podstatně lépe než domácím.

Domácí celek se teprve nedávno opět probojoval do nejvyšší soutěže, ale v aktuální sezóně se mu vůbec nedaří a je poslední se ziskem 16 bodů. Ztrátu na Trenčín, Mikuláš a Bystrici má maximálně 3 body, takže domácí tým stále může bojovat a stoupat v tabulce výše. Momentální forma Prešova je ale velmi špatná, když předešlých 6 soubojů prohrál a získal v nich jediný bod. V předchozím kole nestačil na Bystrici, které doma podlehl 2:3. Michalovce jsou na solidním 4. místě se ziskem 26 bodů a z předešlých 5-ti zápasů dokázali vyhrát čtyřikrát a jednou prohráli s Bystricí. Navíc předešlé 3 duely vyhrály a táhnou tak pozitivní šňůru. V předchozím kole doma porazili v pěkném zápase Nitru 4:3.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je o něco lepší pro hosty, kteří vyhráli třikrát, zatímco domácí dvakrát. Prešov bude chtít konečně přetrhnout negativní sérii, ale hosté jsou v herní pohodě. Ve vzájemných duelech těchto dvou týmů padá mnoho gólů a proto zkusím opět tip, že oba dají alespoň po 2 góly v zápase.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Prešov – Michalovce
Súťaž:
Extraliga
Čas zápasu: 15.11.2022 18:00
Tip:
Každý tým dá v tomto zápasu 2 a více gólů: Ano
Kurz: 1.68
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.