Portugalsko – Německo ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Portugalsko – Německo ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Dalším šlágrem na EURU a ve skupině F bude souboj domácího Německa s Portugalskem. Zápas se odehraje v Mnichově a domácí tým bude mírný favorit.

Německo z trojice favoritů vstoupilo do turnaje jediné bez zisku bodu a proto to bude chtít napravit v následujícím zápasem proti Portugalsku. Německo určitě nechce zopakovat scénář z posledních MS, kde překvapivě vypadlo ve skupině. V úvodním zápase nestačilo v Mnichově na Francie, která je podle mého názoru aktuálně kvalitnějším týmem, jakým je Německo. Smolná prohra 0:1 po vlastním gólu znamenala nula bodů, ale Němci ukázali i světlé pasáže a vytvořili si několik dobrých šancí a souvislejší tlak. Naopak Portugalsko se proti Maďarsku dlouho trápilo a nevědělo se prosadit v koncovce. Soupeř hnán domácím publikem dlouho odolával a každý čekal, že Portugalsko skóruje mnohem dříve. Výsledek 3:0 neodpovídá průběhu zápasu a navenek působí, že Portugalci se v zápase nenatrápili, ale zdání lže. Německo hraje doma a je celkem, který musí jít za vítězstvím jasněji, protože již potřebuje bodovat.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů je lepší ve prospěch Německa, které třikrát vyhrálo, jednou se zrodila remíza a jednou vyhrálo Portugalsko. Obě země se naposledy setkali v roce 2014 na MS, kde jasně uspělo Německo 4:0. Osobně více věřím v tomhle zápase Německu, ale zkusím pro mě jistější tip, že oba dají branku.

Tip na zápas

Zápas: Portugalsko – Německo
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 19.06.2021 18:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.76
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy