Portugalsko – Irsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Portugalsko – Irsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Po letní přestávce začíná opět kvalifikace na MS ve fotbale. V rámci A skupiny přivítá Portugalsko doma Irsko a domácí mužstvo je v zápase jasný favorit na vítězství.

Ve skupině A jsou kromě těchto týmů ještě Srbsko, Lucembursko a Ázerbájdžán. Portugalsko je průběžně vedoucím celkem skupiny se ziskem 7 bodů po třech odehraných zápasech. Úvodem vyhrálo 1:0 v Ázerbájdžánu, následně remizovalo 2:2 v Srbsku, přičemž vedlo nadějně 2:0 po 1. poločasu, ale získalo jenom bod. V předešlém duelu zvítězilo na půdě Lucemburska 3:1. Na předešlém EURU ztroskotalo v osmifinále na Belgii 0:1. Irsko nevstoupilo do kvalifikace vůbec dobře a po dvou duelech má na kontě nula bodů. Nejprve prohrálo 2:3 v Srbsku a následně nečekaně doma zaváhalo s Lucemburskem 0:1. Hosté nemají nejlepší formu a předcházející prohra s outsiderem nasvědčuje, že v Portugalsku to budou mít zřejmě těžké. Domácí celek patří mezi nejlepší světové týmy a má velkou kvalitu, na kterou se hosté momentálně zdaleka nedotahují.

Bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší pro domácí tým, který dvakrát vyhrál, dvakrát se body dělily a jednou vyhrálo Irsko. V předešlých letech se oba celky setkali jen zřídka, ale aktuálně jednoznačně věřím Portugalsku, že vyhraje a v lepším kurzu zkusím výhru v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Portugalsko – Irsko
Súťaž:
Mistrovství světa - kvalifikace
Čas zápasu: 01.09.2021 20:45
Tip:
Portugalsko HCP (-1.5)
Kurz: 1.79
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.