Portugalsko - Chorvatsko (analýza + tip na zápas)

Portugalsko - Chorvatsko (analýza + tip na zápas)

Atraktivní duel se odehraje opět v lize A mezi Portugalskem a Chorvatskem, konkrétně ve skupině 3. Celkem výrazným favoritem na vítězství je domácí celek, alespoň podle kurzů.

Portugalsko je celkovým vítězem předešlého a zároveň úvodního ročníku této novodobé soutěže. Portugalsko na domácím trávníku ve finále zdolalo 1:0 Nizozemsko. Základní skupinu tehdy dokázalo vyhrát před Itálií a Polskem. Chorvatsko narazilo v základní skupině na Anglii a Španělsko, přičemž skončilo poslední. Oba celky se od té doby stačili kvalifikovat na evropský šampionát. Portugalsko ve skupině skončilo na 2. místě, poněkud pnečakane za Ukrajinou. Chorvatsko dokázalo svou skupinu vyhrát a potvrdilo roli jasného favorita skupiny. Domácí tým má již tradičně složený kompaktní tím, který nejvíce táhne Ronaldo. V předešlém ročníku dokázal vstřelit 3 góly v semifinále Švýcarům. Chorvatsko je vicemistrem z předešlých MS v Rusku, ale zdá se mi, že forma tohoto týmu již není tak ohromující a nebezpečná.

Bilance vzájemných zápasů těchto dvou celků vyznívá poměrně jasně ve prospěch domácího týmu, který až čtyřikrát vyhrál a jednou se zrodila remíza. Navíc Chorvatsko dokázalo Portugalsku vstřelit pouze jediný gól v těchto 5-ti duelech. Zkusím v zápase opět věřit domácímu týmu, že o gól bude lepší a vyhraje.

Tip na zápas

Zápas: Portugalsko - Chorvatsko
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga A
Čas zápasu: 05.09.2020 20:45
Tip:
1
Kurz: 1.86
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy