Polsko – Anglie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Polsko – Anglie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Šlágr skupiny C se odehraje ve Varšavě, kde přivítá domácí Polsko favorita z Anglie. Hosté jsou vedoucím celkem skupiny a měly by mít blíže k vítězství.

Anglie je po finále EURA rozjetá, v kvalifikaci soupeře nadále válcuje a zatím je stoprocentní. Z 5-ti duelů získala plný počet 15 bodů a v předešlém zápase si to odneslo doma Maďarsko, které neprojevilo vůči svému soupeři respekt a opět se objevily rasové urážky. Anglie v úvodu zdolala 5:0 doma San Marino, následně vyhrála 2:0 v Albánii, dále 2:1 doma s Polskem. V předešlých dvou duelech vyhrála v Maďarsku 4:0 a doma zdolala Andoru také 4:0. Z mého pohledu lehká skupina pro favorita a plný počet bodů se skóre 17:1 je toho důkazem. Polsko je hlavní adept na 2. místo, na kterém se právě nachází se ziskem 10 bodů, ale na krk mu dýchá Albánie (9 bodů) a Maďarsko (7 bodů). Polsko v úvodu remizovalo v Maďarsku 3:3, následně doma zdolalo Andoru 3:0 a potom prohrálo v Anglii 1:2. V předešlých dvou duelech vyhrálo doma s Albánií 4:1 a v San Marinu vysoce 7:1, takže si zchuti zastřílelo a má také formu.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro hosty, kteří čtyřikrát vyhráli a jednou se zrodila remíza. Více věřím opět Anglii, ale právě Polsko jako jediné dokázalo překonat obranu Albionu v této kvalifikaci, takže zkusím tip v pěkném kurzu, že oba dají gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Polsko – Anglie
Súťaž:
Mistrovství světa – kvalifikace
Čas zápasu: 08.09.2021 20:45
Tip: Oba dají gól
Kurz: 1.93
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.