Plzeň – Mladá Boleslav ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Plzeň – Mladá Boleslav ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve svém úvodním zápase sezóny české ligy se přestaví doma Plzeň a přivítá Mladou Boleslav. Domácí celek je favorit zápasu a očekává se vítězný vstup do sezóny.

Plzeň obsadila v předešlé sezóně jen 5. místo, což bylo považováno za poměrně velký neúspěch. V klubu jsou přece zvyklí na jiné výsledky a příčky. Na titul si Plzeň musí ještě počkat a rovněž na místenku v Lize mistrů a bude to mít těžké, protože Slavia dosahuje v Česku úplně jiný level. Plzeň stihla v týdnu odehrát předkolo EKL, když doma zdolala Dynamo Brest těsně 2:1, přestože byla velký favorit. V zápase byli hosté dokonce lepším celkem a ve 2. poločasu převýšily Plzeň na střely 5:0 a v zápase 5:2. Plzeň se musí herně zlepšit, protože ji čeká odveta v Bělorusku už příští týden. Mladá Boleslav skončila loni až na 11. místě, ale vypadalo to během sezóny podstatně hůř, ale v závěru zabrala. Hosté mají v této sezóně podstatně vyšší ambice. Hostům vyšla skvěle příprava, odehráli v ní až 7 duelů, přičemž pětkrát vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli. Plzeň v přípravě také pětkrát vyhrála a jednou remizovala, ale zápas doma s Brestem ukázal i nedostatky.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů je lepší pro domácí klub, který třikrát vyhrál, jednou se body dělily a jednou vyhrála Boleslav. Ve vzájemných duelech padá dost gólů a vždy se trefili oba celky, takže zůstanu věrný tradici a zkusím tip, že oba dají gól. Klubem se navíc dařilo střelecky i v přípravě.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Plzeň – Mladá Boleslav
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 25.07.2021 16:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.68
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.