Plzeň - Jablonec (analýza + tip na zápas)

Plzeň - Jablonec (analýza + tip na zápas)

V rámci skupiny o titul přivítá Plzeň na domácím trávníku Jablonec. Domácí tým má na kontě 66 bodů a patří mu 2. místo. Hosté jsou na 4. místě se ziskem 49 bodů. Myslím si, že jasný favorit v tomto měření sil je domácí celek a vysvětlím proč.

Plzeň ve středu nesupela v semifinále MOL Cupu na trávníku Sparty a podlehla jí 1:2. Plzeň si tak finále proti Liberci nezahraje, ale stále má šanci bojovat o titul se Slavií, na kterou zatím ztrácí 6 bodů. Do konce ligy třeba ještě odehrát 5 zápasů, takže ve hře je možných 15 bodů. Plzeň musí jít naplno a spoléhat se na případné zaváhání konkurenta. Z předešlých 5-ti duelů dokázala čtyřikrát vyhrát a jednou remizovala v Praze se Spartou 0:0. Jablonec nemá zdaleka takovou formu, když z předešlých 5-ti duelů dokázal dvakrát vyhrát a třikrát prohrál. V předchozím kole prohrál na trávníku Bohemians hladce 0:3. Hostům jde také o účast v pohárové Evropě, konkrétně v Evropské lize.

Ve vzájemných zápasech má jasně navrch Plzeň, která z předešlých 5-ti duelů dokázala čtyřikrát vyhrát. Jednou vyhrál také Jablonec, ale bylo to ještě v roce 2018 doma. Nemyslím si, že pohárový zápas, který Plzeň odehrála proti Spartě zanechá na tomto týmu stopy. Věřím domácímu favoritovi, že dokáže zabrat od úvodu, vyhraje 1. poločas a také zápas.

Tip na zápas

Zápas: Plzeň - Jablonec
Soutěž:
1. Liga - skupina o titul
Čas zápasu: 21.06.2020 19:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu a zápasu: Plzeň a Plzeň
Kurz:
1.86
Bookmaker:Tipsport