Plzeň - Jablonec (analýza + tip na zápas)

Plzeň - Jablonec (analýza + tip na zápas)

V rámci skupiny o titul přivítá Plzeň na domácím trávníku Jablonec. Domácí tým má na kontě 66 bodů a patří mu 2. místo. Hosté jsou na 4. místě se ziskem 49 bodů. Myslím si, že jasný favorit v tomto měření sil je domácí celek a vysvětlím proč.

Plzeň ve středu nesupela v semifinále MOL Cupu na trávníku Sparty a podlehla jí 1:2. Plzeň si tak finále proti Liberci nezahraje, ale stále má šanci bojovat o titul se Slavií, na kterou zatím ztrácí 6 bodů. Do konce ligy třeba ještě odehrát 5 zápasů, takže ve hře je možných 15 bodů. Plzeň musí jít naplno a spoléhat se na případné zaváhání konkurenta. Z předešlých 5-ti duelů dokázala čtyřikrát vyhrát a jednou remizovala v Praze se Spartou 0:0. Jablonec nemá zdaleka takovou formu, když z předešlých 5-ti duelů dokázal dvakrát vyhrát a třikrát prohrál. V předchozím kole prohrál na trávníku Bohemians hladce 0:3. Hostům jde také o účast v pohárové Evropě, konkrétně v Evropské lize.

Ve vzájemných zápasech má jasně navrch Plzeň, která z předešlých 5-ti duelů dokázala čtyřikrát vyhrát. Jednou vyhrál také Jablonec, ale bylo to ještě v roce 2018 doma. Nemyslím si, že pohárový zápas, který Plzeň odehrála proti Spartě zanechá na tomto týmu stopy. Věřím domácímu favoritovi, že dokáže zabrat od úvodu, vyhraje 1. poločas a také zápas.

Tip na zápas

Zápas: Plzeň - Jablonec
Soutěž:
1. Liga - skupina o titul
Čas zápasu: 21.06.2020 19:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu a zápasu: Plzeň a Plzeň
Kurz:
1.86
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy