Paraguay – Brazílie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Paraguay – Brazílie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V kvalifikaci o MS v rámci Jižní Ameriky se v následujícím zápase představí suverénní Brazílie na půdě Paraguaje a do souboje vstoupí jako favorit na zisk tří bodů.

Brazílie odstartovala kvalifikaci dominantně a na kontě má zatím plný počet bodů s výborným skóre 14:2. Patří jí 1. místo se ziskem 15 bodů a před svým rivalem Argentinou má náskok 4 body. Úvodem doma rozstřílela Bolívii 5:0, pak vyhrála 4:2 v Peru, dále zdolala doma těsně 1:0 Venezuelu, vyhrála u rivala v Uruguayi 2:0 a v předešlém zápase doma zdolala Ekvádor 2:0. Aktuálně se Brazílii mimořádně daří a má skvělý útok, který pravidelně zatěžuje konto soupeřů a na druhé straně pevnou neprostupnou obranu. Paraguay zatím v kvalifikaci neprohrál a je král remíz z  ostatních týmů. Dokázal jednou vyhrát a čtyřikrát remizoval. Remíza 2:2 doma s Peru, následná výhra 1:0 ve Venezuele, cenná remíza 1:0 v Argentině, ale i ztracené body doma po remíze 2:2 s Bolívií a v předešlém zápase opět cenná remíza u souseda v Uruguayi 0:0. Domácí celek má zajímavý a kvalitní tým, který umí potrápit, ale už nemá v sestavě taková zvučná jména, hlavně v útoku jako tomu bylo před pár lety. V těch dobách se Paraguay vždy dokázal probojovat na MS, ale po dvou absencích by to určitě rád napravil a opět si zahrál MS.

Vzájemná bilance těchto dvou týmů z předešlých 5-ti duelů je velmi vyrovnaná, protože až 4 zápasy se v řádném hracím čase skončily remízou, třikrát se prodlužovalo, dvakrát uspěl Paraguaj a jednou Brazílie. Jednou vyhrála doma Brazílie 3:0, ostatní zápasy byly mimořádně vyrovnané. Brazílie má aktuálně formu, daří se jí a myslím si, že Paraguaj v kvalifikaci poprvé prohraje. Hraju 2 a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Paraguay – Brazílie
Soutěž:
Jižní Amerika: MS – Kvalifikace
Čas zápasu: 09.06.2021 02:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.94
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.