PAOK - Besiktas (analýza + tip na zápas)

PAOK - Besiktas (analýza + tip na zápas)

Kvalifikace Ligy mistrů je v plném proudu. V rámci čtvrtfinále kvalifikaci přivítá doma řecký celek PAOK hostující Besiktas z Turecka. Souboj nemá favorita a bude se jednat o jakési derby dvou sousedních zemí.

Besiktas skončil v domácí lize na 3. místě díky dobrému závěru, ale první polovina sezóny se nevyvíjela podle jeho představ. Klubu se nedařilo herně, ani výsledkově a potácel se na příčkách tabulky s jakými se při ambicích tohoto klubu nepočítá. Závěr ligy však přinesl také sérii 4 výher v řadě a upevnění si 3. místa. PAOK skončil v domácí lize na 2. místě za Olympiakosem. V předešlých zápasech třikrát remizoval a dvakrát vyhrál. Doma bývá tento celek za obvyklé podpory diváků nepříjemný soupeř. Nyní se sice nemůže spoléhat na pomoc diváků, ale výhodou by mělo být domácí prostředí, protože se hraje pouze na 1 rozhodující zápas, který rozhodne o postupu do další fáze.

Nenašel jsem žádný vzájemný zápas mezi těmito týmy, který by se odehrál v předchozích letech. Za mě by se mohlo jednat o velmi vyrovnaný souboj, protože proti sobě nastoupí 2 výkonnostně podobné celky. Zkusím proto tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: PAOK - Besiktas
Soutěž:
Liga mistrů - kvalifikace
Čas zápasu: 25.08.2020 20:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.61
Bookmaker: Tipsport