Nizozemsko – Ukrajina ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Nizozemsko – Ukrajina ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Druhým zápasem ve skupině C bude souboj Holandska a Ukrajiny. Favorit je Nizozemsko, které absentovalo na předešlých MS, ale herně se opět dostává do formy a je nebezpečné.

Nizozemsko patří historicky k nejúspěšnějším reprezentacím v Evropě, takže se od něj vždy očekává poměrně hodně. Po absenci z předešlých MS si určitě bude chtít opět udělat chuť a dokázat, že patří mezi fotbalovou elitu. Je považováno za favorita této skupiny. V kvalifikaci obsadilo 2. místo za silným Německem a v A Lize národů obsadilo také 2. místo za Itálií, přičemž předběhlo Polsko a Bosnu. V přípravě jen remizovalo 2:2 se Skotskem a poradilo si 3:0 s Gruzií. Ukrajina dokázala překvapit v kvalifikaci a vyhrála svou skupinu před favorizovaným Portugalskem s náskokem tří bodů. V A Lize národů skončila na posledním místě skupiny v silné konkurenci Španělska, Německa a Švýcarska se ziskem 6 bodů, ale nasbírala cenné zkušenosti proti silným mužstvům, které se na EURU sejdou. Ukrajina v přípravě zdolala 1:0 Severní Irsko a 4:0 vyhrála nad Kyprem, takže příprava jí vyšla dobře.

Oba týmy se setkali pouze dvakrát, ale bylo to již přes 10 let dozadu. Jednou vyhrálo Nizozemsko a jednou se body dělily. Nizozemsko je po špatné etapě opět na vzestupu a tým prošel obměnou. Ukrajina je týmem, se kterým je třeba vždy počítat a nejednou dokázala potrápit i silné týmy. Nizozemsko je favorit skupiny a tohoto zápasu, ale já zkusím tip, že Ukrajina dá v zápase alespoň gól v solidním kurzu.

Tip na zápas

Zápas: Nizozemsko – Ukrajina
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 13.06.2021 21:00
Tip:
Počet gólů týmu v zápase: Ukrajina over 0.5
Kurz: 1.73
Bookmaker: Tipsport

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
6.500 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz