Nizozemsko – Turecko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Nizozemsko – Turecko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Šlágr skupiny G se odehraje v Amsterdamu, kde domácí Nizozemsko přivítá Turecko a má mu co vracet. Domácí celek je poměrně značný favorit v zápase a bude se chtít dostat na 1. místo v tabulce.

Skupina G je pořádně vyrovnaná a zamotaná. O postup bojují reálně stále 4 země, přičemž největší šance mají vedoucí Turecko se ziskem 11 bodů a Nizozemsko spolu s Norskem, které mají po 10 bodů. Turecko je vedoucím týmem skupiny se ziskem 11 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo a dvakrát remizovalo. Turci odstartovali kvalifikaci ve velkém stylu, když doma zdolali Nizozemsko 4:2 a následně zdolali Norsko na neutrální půjde 3:0. Následně přišlo dvojnásobné domácí zaváhání, nejprve proti Lotyšsku 3:3, kde Turecko neudrželo náskok o 2 góly a remíza doma s Černou Horou 2:2, kde Turci dostali vyrovnávající gól v 97. minutě. V předchozím zápase vyhráli na půdě Gibraltaru 3:0. Nizozemsko je na 2. místě se ziskem 10 bodů a dělí se o něj s Norskem, které doma přivítá Gibraltar, takže určitě získá 3 body. O to větší motivace bude na Holanďanech. Domácí tým získal z předešlých 5-ti duelů 10 bodů a třikrát vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval. V předešlém zápase doma rozebral Černou Horu 4:0.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je vyrovnaná, když si obě země připsali na konto po 2 výhry a jednou se body dělily. Nizozemsko se od zápasu v Turecku zlepšilo a v předchozím kole se naladilo vysokou výhrou doma. Věřím, že to Turkům vrátí a doma vyhrají. Zkusím v lepším kurzu tip, že domácí celek vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Nizozemsko – Turecko
Súťaž: Mistrovství světa – kvalifikace
Čas zápasu: 07.09.2021 20:45
Tip: Nizozemsko HCP (-1.5)
Kurz: 1.91
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.