Nizozemsko - Polsko (analýza + tip na zápas)

Nizozemsko - Polsko (analýza + tip na zápas)

Další zajímavý zápas se v Lize Národů odehraje v lize A. Zlepšující se Nizozemsko přivítá Polsko, které má kanonýra Lewandowskeho. Podle kurzů je momentálně jasným favoritem domácí tým.

Nizozemsko chybělo na předešlých dvou velkých fotbalových akcích. Neprobojovalo se na Euro 2016 a ani na MS v Rusku 2018. Aktuálně se však výrazně zlepšily a nastupuje mladá, talentovaná generace hráčů. Předešlý ročník Ligy Národů vyhráli před Francií i Německem, přičemž favorit ve skupině nebyly. Postoupili na EURO z 2. místa, kde jejich předběhlo pouze Německo a vrátilo jim tak ztráty bodů z Ligy Národů. Polsko v předešlé edici Ligy Národů skončilo na 3. místě za Portugalskem a Itálií. Podařilo se mu však postoupit na EURO z 1. místa tabulky. Jejich největším tahounem a trumfem, na kterého se spoléhá je Robert Lewandowski, od kterého se očekávají góly. Polsko nemusí být v tomto měření sil až takový outsider, jak naznačují vystavené kurzy.

Co se týče vzájemných soubojů těchto dvou týmů, jednoznačně navrch má domácí tým, který dokázal až čtyřikrát vyhrát a jednou se body dělily. Podobný scénář očekávám i teď, myslím si, že domácí tým vyhraje, ale nemusí to být jasný výsledek. Myslím si, že hosté mají kvalitu vstřelit alespoň gól v zápase, proto hraji tip, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Nizozemsko - Polsko
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga A
Čas zápasu: 04.09.2020 20:45
Tip: Oba dají gól
Kurz:
1.93
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy