Nice - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Nice - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Zajímavá a poměrně vyrovnaná se jeví být skupina C, kde působí také Slavia Praha. Ta se představí ve francouzském Nice, které v předešlém zápase doma těsně zdolala 3:2. Tento souboj nemá favorita.

Domácí tým má ve skupině ještě Leverkusen a izraelský H. Beer Sheva. Slavia zatím vede tabulku se ziskem 6 bodů a skóre 5:5. Stejný počet 6 bodů má také Leverkusen, který mě navíc podstatně lepší skóre 10:5, ale má zatím horší vzájemný zápas se Slavií, který prohrál 0:1 venku. Slavia na úvod prohrála v Izraeli trošku překvapivě 1:3, ale pak doma dvakrát vyhrála, jak jsem již zmínil. Nice je zatím na 3. místě se ziskem 3 bodů, stejně 3 body má rovněž H. Been Sheva. Nice vysoko prohráli 2:6 v Leverkusenu, následně doma 1:0 zdolali tým z Izraele a prohráli v Praze 2:3. Pro domácí tým není zatím nic ztraceno a v pohodě může ještě postoupit, jako každý tým z této skupiny. Výhra nad českým mistrem by k tomu pomohla, ale hosté jsou velmi kvalitním a silným celkem. Slavia se na tento souboj navíc naladila vysokou ligovou výhrou 6:0 v Opavě.

Historie mi našla 2 vzájemné zápasy mezi Slavií a Nice. V obou případech se z výhry těšila Slavia, když v roce 2017 v přípravném duelu vyhrála pohodlně 4:1 a v předešlém zápase Evropské ligy doma vyhrála těsně 3:2. Jakož i kurzy nasvědčují, mohlo by se jednat o těsnou bitvu, proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Nice - Slavia Praha
Súťaž:
Evropská liga
Čas zápasu: 26.11.2020 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.73
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku