Newcastle - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Newcastle - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Vedoucí tým ligy Liverpool se představí na stadionu Newcastlu a v tomto souboji bude favoritem na 3 body. Domácí celek eviduje úpadek formy, hosté jsou na tom podstatně lépe.

Liverpool je aktuálně na 1. místě se ziskem 32 bodů a v předešlých 5-ti duelech třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. V předchozím kole pro mě nepochopitelně zaváhal doma proti West Brom a remizoval 1:1. Podobné zaváhání se stalo nedávno, když Liverpool jen remizoval 1:1 ve Fulhamu. Při tom zdolali 4:0 Wolves, 7:0 Crystal Palace a 2:1 Tottenham. Pro mě úplně zbytečně ztracené 4 body v boji o titul z pohledu logiky. Newcastle z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, ale následně dvakrát prohrál a jednou remizoval. Forma domácího celku momentálně není nebezpečná a tým se hledá. Nemám pochybností o důvěře v Liverpool, ale trošku mě znejistila remíza doma v předešlém zápase. Doufám, že Liverpool se opět naladí vítězně a získá 3 body.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto 2 celků je jednoznačně lepší ve prospěch Liverpoolu, který vyhrál až pětkrát. V tomto případě budu opět věřit hostům, že dokážou vyhrát. V lepším kurzu zkusím tip, že Liverpool vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Newcastle - Liverpool
Soutěž: Premier League
Čas zápasu: 30.12.2020 21:00
Tip: Liverpool HCP (-1.5)
Kurz: 1.80
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.