Německo - Španělsko (analýza + tip na zápas)

Německo - Španělsko (analýza + tip na zápas)

Startuje nový ročník Ligy Národů a nejatraktivnější souboje se opět odehrají v lize A. Německo se v úvodním zápase představí doma proti Španělsku. V souboji těžko hledat výraznějšího favorita.

Německo zažilo v předešlých obdobích kolísající výsledky. V Rusku na MS překvapivě skončilo už v základní skupině. V předešlém úvodním ročníku této soutěže skončili až na 3. místě za Nizozemskem a Francií. O to větší chuť by měli mít zabojovat v tomto ročníku a postoupit podstatně dále. Jejich soupeři kromě Španělska bude Ukrajina a Švýcarsko. Za mě je Německo spolu se Španělskem největší favorit skupiny. Španělsko skončilo v předešlém ročníku na 2. místě za Anglií a před Chorvatskem. Jelikož do vyřazovací fáze postupují pouze vítězové skupin, bude zajímavé sledovat boj o 1. místo v nabité konkurenci. Právě tenhle úvodní zápas mezi dvěma favority může hodně napovědět, kdyby jeden z dvojice dokázal zvítězit.

Oba celky se dobře znají z kvalifikací, nebo z vrcholných akcí. Lépe je na tom Španělsko, které z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo, jednou se zrodila remíza a jednou vyhrálo Německo. Očekávám, že Němci by doma měli být ostřejší a směřovat více za výhrou, ale soupeř má vysokou kvalitu. Myslím si, že zápas, nebo 1. poločas by mohl proto skončit remízou.

Tip na zápas

Zápas: Německo - Španělsko
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga A
Čas zápasu: 03.09.2020 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.67
Bookmaker: Tipsport