Německo - Španělsko (analýza + tip na zápas)

Německo - Španělsko (analýza + tip na zápas)

Startuje nový ročník Ligy Národů a nejatraktivnější souboje se opět odehrají v lize A. Německo se v úvodním zápase představí doma proti Španělsku. V souboji těžko hledat výraznějšího favorita.

Německo zažilo v předešlých obdobích kolísající výsledky. V Rusku na MS překvapivě skončilo už v základní skupině. V předešlém úvodním ročníku této soutěže skončili až na 3. místě za Nizozemskem a Francií. O to větší chuť by měli mít zabojovat v tomto ročníku a postoupit podstatně dále. Jejich soupeři kromě Španělska bude Ukrajina a Švýcarsko. Za mě je Německo spolu se Španělskem největší favorit skupiny. Španělsko skončilo v předešlém ročníku na 2. místě za Anglií a před Chorvatskem. Jelikož do vyřazovací fáze postupují pouze vítězové skupin, bude zajímavé sledovat boj o 1. místo v nabité konkurenci. Právě tenhle úvodní zápas mezi dvěma favority může hodně napovědět, kdyby jeden z dvojice dokázal zvítězit.

Oba celky se dobře znají z kvalifikací, nebo z vrcholných akcí. Lépe je na tom Španělsko, které z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo, jednou se zrodila remíza a jednou vyhrálo Německo. Očekávám, že Němci by doma měli být ostřejší a směřovat více za výhrou, ale soupeř má vysokou kvalitu. Myslím si, že zápas, nebo 1. poločas by mohl proto skončit remízou.

Tip na zápas

Zápas: Německo - Španělsko
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga A
Čas zápasu: 03.09.2020 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.67
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy