Německo – Japonsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Německo – Japonsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve středu odpoledne se v úvodním souboji E skupiny utká Německo s Japonskem. I tady je logicky favoritem zvučný tým Německa, který ale musí počítat s houževnatým soupeřem.

Ve Skupině E se ještě nachází silné Španělsko a Kostarika. Těžko říct, který z dvojice evropských mužstev je v tuto chvíli favorit, ale za mě asi Španělsko. Německo zažilo po obhajobě velké fiasko v Rusku, kde se poroučelo už po základní skupině a právě na tým z Asie nemá dobré vzpomínky, když prohrálo 1:2 s Koreou a vypadlo. Z předchozích 5-ti zápasů zaznamenalo shodně 2 remízy, prohry a v předchozím duelu v přípravě zdolalo těsně 1:0 Omán. Němcům nevyšla Liga národů, kde například prohráli s Maďary doma. Německo aktuálně nemá tak kvalitní tým jako tomu bývalo zvykem, ale i tak je spolu se Španělskem jasným favoritem na postup ze skupiny. Japonsko vyhrálo svou skupinu a tradičně se probojovalo na závěrečný turnaj MS. Z předešlých 5-ti duelů shodně vyhrálo a remizovalo dvakrát a jednou prohrálo. V předchozím zápase v přípravě prohrálo 1:2 s Kanadou.

Obě reprezentace se utkaly dvakrát v přípravném zápase, přičemž jednou vyhrálo Německo 3:0 a jednou se body dělily 2:2. Věřím Němcům, že vstoupí do turnaje vítězně, i když soupeř určitě bude nepříjemný. Tipuji 1 a v zápase alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Německo – Japonsko
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 23.11.2022 14:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.71
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.