Neman - Zhodino (analýza + tip na zápas)

Neman - Zhodino (analýza + tip na zápas)

V Bělorusku se podíváme na zápas domácí ligy mezi domácím Nemanem a Zhodinem. Rozdíl v tabulce mezi těmito týmy je 10 bodů. Domácímu týmu patří až 14. místo se ziskem 8 bodů. Hosté dohánějí vedoucí BATE se ztrátou jednoho bodu. Aktuálně jim patří 2. místo se ziskem 18 bodů. Stejně 18 bodů má také třetí Energetik, ale má horší skóre.

Neman momentálně v lize hrozbou pro soupeře není. S předešlých 5-ti zápasů si připsal na konto 3 prohry. Jednou vyhrál a jednou remizoval. Tento tým má pasivní skóre 9:11. Více bych se chtěl věnovat hostům, nakolik jsou zajímavějším týmem a také favoritem v tomto zápase. Je to tým, který každoročně v lize patří k tomu lepšímu a hraje v první polovině tabulky. Očekává se, že tento rok tomu nebude jinak. Zhodino v předešlých 5-ti zápasech třikrát remizovalo a dvakrát vyhrálo. Možná jediná výtka vůči hostům je ta, že v poslední době dost krát remizovali. Kdyby přidají nějakou tu výhru navíc, již mohly být průběžně první.

Vzájemné zápasy těchto dvou soupeřů dopadly jemně lépe pro Zhodino. Hosté dvakrát vyhráli, jednou vyhrál Neman a dvakrát se body dělily. Domácí celek je v domácím prostředí nebezpečnější než venku. Soupeř je podle mě ale kvalitnější, a tak zkusím věřit hostům, že zvítězí. Navíc by v zápase mohly padnout alespoň dva góly.

Tip na zápas

Zápas: Neman - Zhodino
Soutěž:
1. liga
Čas zápasu: 21.05.2020 18:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz:
Bookmaker:Tipsport